cartLab


Oprogramowanie » eSklep-Os “Konfiguracja dla Klienta”


eSklep-Os konfiguracja

Tylko 700 zł !!! Promocja

Chcąc ułatwić uruchomienie własnego sklepu internetowego osobom nie posiadającym wiedzy informatycznej oraz obeznania w branży hostingowej stworzyliśmy ofertę Sklepu internetowego “Konfiguracja dla Klienta”.

W zakres oferty wchodzi konfiguracja serwera oraz domeny, tworzymy bazę danych, konfigurujemy użytkowników bazy, a następnie instalujemy sklep. Klient otrzymuję gotowy produkt w postaci w pełni działającego sklepu internetowego do którego należy tylko wprowadzić asortyment. Dodatkowo w ramach pomocy technicznej klient otrzymuje pomoc w konfiguracji wyglądu sklepu, ustawienia wysyłek oraz płatności a także innych ustawień konfiguracyjnych sklepu.


Loading
Aktualizacja koszyka…Opis

eSklep jest efektywnym, wygodnym w użyciu i bezpiecznym narzędziem do realizowania biznesu w internecie. Nowoczesne rozwiązanie jakim jest eSklep pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu poprzez uruchomienie własnego sklepu internetowego. Pomoże zaistnieć w internecie – najdynamiczniej rozwijającym się rynku sprzedaży na świecie.
Skrypt sklepu internetowego, napisany w PHP i pracujący na bazie danych MySQL.

Jest to program do samodzielnej instalacji podczas której podajemy tylko podstawowe informacje takie jak nazwa bazy danych,hasło do bazy danych,nazwa użytkownika oraz host.
Najważniejszymi atutami eSklepu są łatwa obsługa, możliwość zmiany parametrów sklepu z poziomu administratora,edytor HTML,statystyki klientów,dynamiczne dodawanie towarów,tworzenie pod kategorii towarów,dodatkowe zdjęcia danego towaru,możliwość wyboru rozmiaru,koloru itd dla danego towaru oraz wiele innych.

Dodatkowo każdy klient ma możliwość pobrania uaktualnień oraz nowych modułów do sklepu.
W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru eSklep jest w pełni spolszczony – zarówno w części dostępnej dla klientów jak i w części administracyjnej. W działach poświęconych obsłudze płatności znajdują się moduły dostosowane do polskich realiów (obsługa dotPay.pl, mTransfer, przelewy pocztowe i wiele innych). Obsługa przesyłek również została dostosowana do korzystania z usług Poczty Polskiej czy też przesyłek kurierskich.

Scroll to top