cartLab


Oprogramowanie » eSklep-Os v 3.7+


Wersja Standard

Autorska dystrubucja osCommerce

eSklep jest efektywnym, wygodnym w użyciu i bezpiecznym narzędziem do realizowania biznesu w internecie. Nowoczesne rozwiązanie jakim jest eSklep pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu poprzez uruchomienie własnego sklepu internetowego. Pomoże zaistenieć w internecie – najdynamiczniej rozwijającym się rynku sprzedaży na świecie.

Dane logowania

Użytkownik: admin@localhost.pl Hasło: admin

OpcjeLoading
Aktualizacja koszyka…Opis

eSklep jest efektywnym, wygodnym w użyciu i bezpiecznym narzędziem do realizowania biznesu w internecie. Nowoczesne rozwiązanie jakim jest eSklep pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu poprzez uruchomienie własnego sklepu internetowego. Pomoże zaistnieć w internecie – najdynamiczniej rozwijającym się rynku sprzedaży na świecie.
Skrypt sklepu internetowego, napisany w PHP i pracujący na bazie danych MySQL.

Jest to program do samodzielnej instalacji podczas której podajemy tylko podstawowe informacje takie jak nazwa bazy danych,hasło do bazy danych,nazwa użytkownika oraz host.
Najważniejszymi atutami eSklepu są łatwa obsługa, możliwość zmiany parametrów sklepu z poziomu administratora,edytor HTML,statystyki klientów,dynamiczne dodawanie towarów,tworzenie pod kategorii towarów,dodatkowe zdjęcia danego towaru,możliwość wyboru rozmiaru,koloru itd dla danego towaru oraz wiele innych.

Dodatkowo każdy klient ma możliwość pobrania uaktualnień oraz nowych modułów do sklepu.
W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru eSklep jest w pełni spolszczony – zarówno w części dostępnej dla klientów jak i w części administracyjnej. W działach poświęconych obsłudze płatności znajdują się moduły dostosowane do polskich realiów (obsługa dotPay.pl, mTransfer, przelewy pocztowe i wiele innych). Obsługa przesyłek również została dostosowana do korzystania z usług Poczty Polskiej czy też przesyłek kurierskich.

Scroll to top