cartLab


Uncategorized » Funkcjonalność


Autorska dystrubucja programu osCommerce

eSklep jest efektywnym, wygodnym w użyciu i bezpiecznym narzędziem do realizowania biznesu w internecie. Nowoczesne rozwiązanie jakim jest eSklep pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu poprzez uruchomienie własnego sklepu internetowego. Pomoże zaistenieć w internecie – najdynamiczniej rozwijającym się rynku sprzedaży na świecie.

Skrypt sklepu internetowego, napisany w PHP i pracujący na bazie danych MySQL. Jest to program do samodzielnej instalacji podczas której podajemy tylko podstawowe informacje takie jak naza bazy danych,hasło do bazy danych,nazwa użytkownika oraz host .Oferuję też możliwość instalacji sklepu.

Podczas samej instalacji eSklepu każdy etap jest dokładnie opisany a do całości dołączona jest instrukcja instalacji. Najważniejszymi atutami eSklepu są łatwa obsługa, możliwość zmiany parametrów sklepu z poziomu administratora,edytor HTML,statystyki klientów,dynamiczne dodawanie towarów,tworzenie pod kategorii towarów,dodatkowe zdjęcia danego towaru,możliwość wyboru rozmiaru,koloru itd dla danego towaru oraz wiele innych.

Dodatkowo każdy klient ma możliwość pobrania uaktualnien oraz nowych modułów do sklepu.

Dzięki temu, że eSklep jest autorską dystrybucją opartą na programie Open Source osCommerce rozwijanym przez użytkownikó na całym świecie możliwy jest jego ciągły rozwój dzięki adaptowaniu stale pojawiających się nowych funkcjonalności. Również pojawiające się ewentualne błędy są w bardzo krótkim czasie poprawiane i usuwane.

W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru eSklep jest w pełni spolszczony – zarówno w części dostępnej dla klientów jak i w części administracyjnej. W działach poświęconych obsłudze płatności znajdują się moduły dostosowane do polskich realiów (obsługa dotPay.pl, mTransfer, przelewy pocztowe i wiele innych). Obsługa przesyłek również została dostosowana do korzystania z usług Poczty Polskiej czy też przesyłek kurierskich.

Dzięki tym i wielu innym specyficznym modułom program eSklep jest w pełni przystosowany do wykorzystywania go w polskich warunkach i swoją funkcjonalnością w niczym nie ustępuje wielokrotnie droższym komercyjnym pakietom.

Scroll to top