cartLab


Uncategorized » Funkcjonalność


Porównywarki cen są już stałym elementem polskiego rynku e-commerce. Te specjalizowane serwisy, ukierunkowane na możliwość łatwego znalezienia najbardziej atrakcyjnej oferty na poszukiwany towar, zyskały już grono stałych użytkowników i ciągle przyciągają nowych. Powód jest prosty – pozwalają w szybki sposób zaoszczędzić spore niekiedy pieniądze na zakupach.

Co daje integracja ?

Integracja jest narzędziem programistycznym, pozwalającym na bieżący (lub cykliczny, np. najczęściej raz na dobę – zależy od porównywarki) transfer pełnej oferty sklepu (lub wybranej jej części) – towarów, ich opisów, cen, zdjęć itp. z systemu bazodanowego platformy eSklepu do systemu porównywarki. “Po ludzku” – każdy nowo wprowadzany towar jest widoczny także w zintegrowanej porównywarce, także wszelkie zmiany (np. zmiana ceny towaru, jego opisu) są od razu przesyłane do niej, dzięki czemu oferta w porównywarce jest zawsze aktualna.

Jak przeprowadzić integracje ?

Podstawowym krokiem jest kontakt z obsługą porównywarki – większość z nich wymaga podpisania odpowiedniej umowy, ewentualnie wybrania planu opłat (jeśli takowe pobiera).Poniżej lista serwisów do których platforma eSklepu ma zintegrowane skrypty integrujące.

Integracje z systemami płatniczymi

Platnosci.pl to system adresowany do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Platnosci.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

http://www.platnosci.pl/

Za pośrednictwem Przelewy24 z jednego miejsca udostępnisz swoim klientom najszerszy wybór różnych kanałów płatności. Same karty płatnicze stanowią niecałe 20% wszystkich obsługiwanych przez serwis transakcji, pozostałe to przelewy on-line.

http://www.przelewy24.pl/

Dzięki dotpay.eu Twoi klienci komfortowo, bezpiecznie i szybko zapłacą przez internet. Nie pobieramy opłat instalacyjnych i abonamentowych. W każdym momencie jesteśmy do Twojej dyspozycji.
http://www.dotpay.pl/

Integracje z porównywarkami cen, pasażami handlowymi

Serwis www.skapiec.pl to przewodnik po e-zakupach. Umożliwia sprawdzenie i porównanie asortymentu wirtualnych sklepów – z uwzględnieniem cen produktów, ich parametrów, warunków zapłaty i kosztów doręczenia.

http://www.skapiec.pl/

Nokaut.pl to porównywarka cen, która ułatwia sklepom dotarcie do klientów. Porównywarka cen nokaut.pl oferuje internautom możliwość wygodnego oraz wiarygodnego porównywania cen, a także cech produktów, warunków zakupu oraz samych sklepów internetowych.

http://www.nokaut.pl/

Bazzar.interia.pl jest serwisem porównującym ceny w sklepach internetowych. Pozwoli Ci odnaleźć najniższą cenę w jednym z ponad 100 sklepów z których robot codziennie pobiera aktualne dane. Dane prezentowane są dla 200 000 produktów, umożliwiając bezpośrednie przejście z witryny Bazzaru do wybranej oferty. Sprawdź jak to działa i nie przepłacaj!

http://www.bazzar.interia.pl/

Kupujemy.pl to najdłużej działająca w Polsce porównywarka cen. Prezentuje oferty kilkuset sklepów we wszystkich kategoriach. Oferuje atrakcyjne warunki współpracy dla sklepów i szeroką gamę możliwości promocji sklepów.

http://www.kupujemy.pl/

TOTU jest serwisem, który zawiera oferty polskich sklepów internetowych, co ułatwia odnalezienie najlepszej oferty w krótkim czasie.

http://www.totu.pl/

Serwis szoker.pl to klasyczna porównywarka cen w sklepach internetowych jak również porównywarka cen dostępna poprzez telefon komórkowy, mobile.szoker.pl. Dostarczamy informacje o produktach i sklepach, pomagamy odszukać określony produkt w najniższej cenie. Tylko na www.szoker.pl każdego dnia nowe ceny, lepsze oferty i mnóstwo nowości. Zapraszamy.

http://www.szoker.pl/

Standard ten wykorzystywany jest obecnie przez kilka porównywarek cenowych, a w przyszłości zapewne kilkunastu, z czego przynajmniej kilka będzie liczącymi się na rynku. W związku z tym jest to czysta oszczędność. Jeden plugin (wtyczka) wykorzystywana jest przez wiele sklepów internetowych. Przynosi to korzyści każdej ze stron.
www.starcode.pl/xml/

Serwis SmartBay.pl jest porównywarka cen towarów dostępnych w polskich sklepach internetowych. SmartBay.pl za cel stawia sobie dostarczyć maksymalnie bogatą gamę towarów, umożliwiając zarazem wybór najlepszych z nich. Możliwość oceniania, wyrażania opini o produkcie oraz sprzedawcy naprowadza innych użytkowników i pomaga w znalezieniu lepszej, bardziej wiarygodnej oferty, eliminując nieuczciwych kontrachentów oraz słabe produkty.
smartbay.pl

Porównywarka prezentuje się bardzo dobrze pod kątem funkcjonalności, a z racji na jej promowanie przez jeden z czołowych polskich portali sklepy prezentujące w niej swoją ofertę mogą liczyć na spory ruch.Tym co dodatkowo wyróżnia Radar wśród innych porównywarek jest całkowity brak opłat (zarówno abonamentu jak i opłaty za przejście klienta do sklepu), więc można go wykorzystać jako miejsce darmowej reklamy własnego sklepu.

http://www.radar.pl

Wyszukiwarka sortuje pomysły na świąteczne prezenty wedle kategorii tematycznych, upodobań obdarowywanej osoby oraz jej płci. Dodatkową cechą jest baza uwzględnionych produktów i usług. Poza propozycjami sklepów internetowych, porównywarka przeszukuje także informacje o ofertach sklepów offline oraz propozycje hipermarketów, które są na bieżąco aktualizowane w bazie.

http://www.okazje.info.pl/

Scroll to top