cartLab


Projekty Graficzne » Projekt BASIC


Projekt graficzny Basic

Każdy przygotowany przez nas projekt na indywidualne zamówienie jest wykonywany tylko w jednym egzemplarzu i nie jest udostępniany innym Klientom.

Obejmuje:
-Przygotowanie indywidualnego statycznego banneru w nagłówku sklepu.
-Zmianę kolorystyki sklepu.

Cena projektu graficznego nie obejmuje kosztów zakupu programu sklepu. W ramach w/w ceny zostaje stworzony projekt graficzny sklepu oraz przygotowany szablon do sklepu. Aby użytkować przygotowany szablon należy posiadać lub dokupić aplikację sklepu.

UWAGA:

Cena dotyczy samego projektu graficznego bez skryptu sklepu.
W projekcie podstawowym układ sklepu pozostaje w niezmienionej formie w stosunku do standardowego szablonu.


Opis oprogramowania eSklep

Sklep internetowy jest obecnie najlepszym sposobem na dotarcie do bardzo dużej grupy potencjalnych klientów. W związku z bardzo szybkim rozwojem i wyścigiem technologicznym w tej dziedzinie przygotowaliśmy dla Państwa nową wersję sklepu internetowego – eSklep-Os.

Nasza wersja systemu zawiera szereg nowych funkcjonalności, które przydają się w czasie codziennej pracy ze sklepem.

Każdy wdrożony przez nas sklep internetowy zawiera unikalny projekt graficzny wykonany specjalnie dla Klienta. System można zintegrować z już istniejącym serwisem internetowym firmy lub z tworzoną przez nas stroną www.

Pełną kontrolę nad sklepem zapewnia zaawansowany panel administracyjny. Intuicyjne menu sprawia, że zarządzanie systemem nie sprawia problemów. Dodatkowo, w obrębie panelu administracyjnego działa system podpowiedzi, dzięki któremu w każdej sytuacji można uzyskać szybką pomoc. Na potrzeby naszych klientów wykonaliśmy czytelną instrukcję obsługi systemu.
Zachęcamy do wypróbowania wersji demonstracyjnej sklepu, która znajduje sie pod adresem demo.esklep-os.com

Scroll to top